• Erkek Siyah Outdoor Koşu Tişörtü
  • Siyah Spor Tişört Arka
  • Siyah Spor Tişört Yaka
  • Siyah Spor Tişört Etek

ERKEK KOŞU TİŞÖRTÜ - SİYAH


Hem açık hava ya da spor salonunda yapılan koşu hem de doğa yürüyüşü , trekking gibi outdoor sporları için tasarlanmış Erkek Koşu Tişörtü ; hızlı kuruma ve anti-bakteriyel ( koku önleyici ) özelliği olan sertifikalı polyester kumaştan üretilmiştir. Bu özel kumaş teknolojisi vucudunuzda oluşan teri kumaşın dış yüzeyine transfer ederek kuru kalmanızı sağlar. Bu sayede koşu ve doğa yürüyüşü gibi faaliyetlernde tişört cildinize yapışmaz ve hem konforunuzu hem de performansınızı arttırmanıza yardımcı olur.


Siyah Erkek Koşu Tişörtü ; Omuz ve Ön panellerinde bulunan “gri renkli” dikişler “flat-lock” adı verilen özel dikiş makinalarında dikilmiştir. Bu makinalar iki kumaş parçasını kalınlık oluşturmadan dikebildiği için kumaşın arka yüzeyinde kalınlık oluşturmaz. Bu sayede uzun koşular ve doğa yürüyüşü , trekking gibi outdoor spor faaliyetleri esnasında sürtünmeden kaynaklı oluşabilecek tahrişlerin önüne geçer.

Geleneksel Erkek Koşu Tişörtü Kalıplarından farklı olarak ürün hareket kolaylığı sağlayabilmek için asimetrik kesime sahiptir. Tişörtün arka bedeni ; hem ön bedenden daha uzun hem de oval tasarlanarak ; koşu antrenmanları öncesi ve sonrası esneme , fitness ya da doğada eğilme & çekme hareketleri yaparken bel bölgesinde ekstra örtme sağlar.

Polyester kumaştan üretilmiş Kısa Kollu Outdoor Erkek Koşu Tişörtü hem yaz ve bahar aylarında açık havada (outdoor ) koşu ve doğa yürüyüşü yaparken hem de 12 ay boyunca spor salonunda ( indoor ) koşu , antrenman ve fitness yaparken tercih edebilirsiniz.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 140 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 100 % Polyester Sertifikalı Kumaş , Hızlı Kuruma ve Koku Yapmama Özelliği

ERKEK KOŞU TİŞÖRT KULLANIM ALANLARI : Açık hava veya spor salonunda Koşu , antrenman , fitness yaparken ve Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Tırmanış gibi Outdoor Sporları yaparken kullanabilirsiniz.

Erkek Koşu Tişört Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.
TRENDYOL'da Bu Hafta FIRSAT ÜRÜNÜ Tükenmeden İncele =)
Siyah Koşu Tişörtü Manken Ön

RENK : SİYAH
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :

Sivugin Trendyol Mağaza
Sivugin N11 Mağaza
Sivugin HepsiBurada Mağaza


Siyah Koşu Tişörtü Manken Arka


ERKEK KOŞU TİŞÖRTÜ HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN POLYESTER ERKEK KOŞU TİŞÖRTÜ ?

Pamuklu Tişörtler aktivite sırasında oluşan teri sünger gibi emerek ıslak kalırlar ve akabinde ısınız vucudunuzdan uzaklaşarak üşüme hissine yol açar. Rüzgarlı ve soğuk havalarda bu etki daha da fazla görülür ve oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Polyester Tişörtler ise durum farklıdır. Polyester yapısı gereği oluşan teri kumaşın dış yüzeyine transfer ederek vucudunuzdan uzaklaştırır ve kumaşın dış yüzeyine taşınan ter hava ile temas ederek kurur .

Bu sebeple Sporcu Sağlığı için Sivugin Tişört koleksiyonunda Sertifikalı Polyester Kumaşları tecih ettik .

  • HER POLYESTER ERKEK KOŞU TİŞÖRTÜ HIZLI KURUR MU?

Hızlı kuruma özelliği temel olarak , oluşan ıslak bölgenin yüzey alanını genişletilerek hava ile temas eden yüzeyin arttırılması sonucu sağlanır . Genel olarak Polyester Kumaşlar pamuklu kumaşlara göre daha hızlı kurusa da , kendi aralarında değerlendirildiklerinde hızlı kuruma performansları ciddi farklılıklar göstermektedir.

Kumaş üretim aşamasında kimyasal yollarla kazandırılan hızlı kuruma özelliği , belli sayıda yıkama döngüsünden sonra bu özelliğini kaybeder.

Kanallı bir kesit oluşturularak ( “W” kesit gibi ) üretilen polyester ipliklerde ; “W” şeklindeki kanallardan su mollekülleri kayarak daha geniş bir yüzeye yayılması doğal şekilde sağlandığından “hızlı kuruma” özelliği sonsuz yıkama sürdürülebilir olacaktır.
Sonsuz yıkama döngüsünde hızlı kuruma özelliğine sahip olması ve normal polyester spor tişörtlere göre daha iyi performans göstermesi için , için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda kanallı kesite sahip ipliklerden üretilmiş polyester kumaşlar kullanılmıştır

  • POLYESTER ERKEK KOŞU TİŞÖRTÜ KOKU YAPAR MI?

Hem Polyester Tişörtler hem de pamuklu tişörtler üzerinde ter uzun süre yıkanmadan kalırsa belli bir süre sonra bakterilerden kaynaklı koku problemi yaşanır. Günümüzde polyester kumaşlarda koku yapma probleminin önüne geçilebilinmektedir ve bu uygulama 2 şekilde yapılır :
1- Kumaş üretim aşamasında
2- İplik Üretim aşamasında

Kumaş üretim aşamasında kazandırılan bu özellik hızlı kuruma özelliğinde olduğu gibi belli bir yıkama döngüsü boyunca geçerli olacaktır. İplik üretim aşamasında bu özellik kazandırıldığında etkenlik kalıcıdır, yıkanma ve aşınmadan etkilenmez.

Sivugin Spor Tişörtü koleksiyonunun kumaşlarında kullanılan ipliklere ; iplik üretim aşamasında antibakteriyel özellik kazandırıldığı için sonsuz yıkama döngüsüne sahiptir. Üretim aşamasında antibakteriyel testleri yapılmış ve ayrıca İnsan sağlığına zararı olmadığı tarafsız uzmanlarca Oeko-Tex 100 class 1 belgesi ile onaylanmıştır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Koşu Spor Tişörtü modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.