• Taktikal Askeri Tişört Uzun Kollu
  • Uzun Kollu Spor Tişört Haki Arka
  • Uzun Kollu Spor Tişört Haki Yaka
  • Uzun Kollu Spor Tişört Haki Etek

Taktikal Askeri Tişört Uzun Kollu - Haki


Tactical Pantolon ve Kamuflaj Pantolon gibi asker kıyafetleri ile uyumlu Haki Renkli Askeri Tişört , Taktikal faaliyetlerin yanı sıra Doğa Yürüyüşü , Dağcılık , Trekking gibi Outdoor faaliyetler için tasarlanmıştır. Ürün Sertfikalı Polyester Kumaştan üretilmiş olup , özel kanallı lifleri sayesinde vücudunuzda oluşan teri hızlı bir şekilde cildinizden uzaklaştırır. Hızlı Kuruma ve Koku Önleyici Kumaş teknolojisine sahip bu Tişört , askeri ( Koruma , Operasyon , Airsoft ) ve outdoor faaliyetleriniz ( trekking , dağcılık vb.) esnasında konforunuzu ve performansınızı arttırmanıza yardımcı olur.


Uzun Kollu Taktikal Askeri Tişört , 12 ay boyunca askeri ve outdoor falliyetlerinde rahatlıkla kullanılabilinir.
  • Yaz aylarında; Hafif kumaş yapısı ve hızlı kuruma özelliğine ek olarak güneş altında yapılan uzun yürüyüşler esnasında kollarınızı örterek güneşten korur.
  • Bahar Aylarında ; yapılan doğa yürüyüşleri ve dağcılık faaliyetlerinde ani hava değişikliklerinde kısa kollu tişörtlere göre daha fazla koruma sağlar.
  • Kış Aylarında : Polar Mont , Polar Üst , Softshell Mont gibi ara katman outdoor kıyafetlerin içine giyildiği zaman “temel katman” görevi görür ve kuru kalmanıza yardımcı olur.

Uzun Kollu Askeri Tişört hareket kolaylığı sağlaması için “reglan” kol olarak tasarlanmıştır. Kol ve omuzlarda bulunan kontrast dikişler “flat-lock” adı verilen özel dikiş makinalarında dikildiği için tişörtün iç kısmında kalınlık oluşturmaz ve sürtünerek size rahatsız etmez.

Askeri ve outdoor aktivitelerinizde eğilme , çekme , uzanma gibi hareketler esnasında daha fazla örtme sağlamak için ürünün arka bedeni oval ve ön bedene göre daha uzundur.

Özellikle doğada yapılan kamp benzeri aktivitelerde sizi rahatsız edebilecek sivrisinek gibi zararlılara karşı kollarınızda doğal bir koruma sağlar.

UZUN KOLLU TAKTİKAL ASKERİ TİŞÖRT KULLANIM ALANLARI : Hem Asker kıyafetleri , Taktikal Kamuflaj Giysi renkleri hem de outoor giysi renkleriyle de uyumlu olan Uzun Kollu Askeri Tişört , yaz aylarında Askeri Giyimi sevenler , Airsoft oyuncuları , Polis Jandarma Özel Harekat Görevlileri( JÖH , PÖH ) , Korumalar ve Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Tırmanış gibi Outdoor Sporları ile uğraşanlar tarafından tercih edilmektedir.

Uzun Kollu Outdoor Askeri Tişört Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.
Taktikal Askeri Tişört Uzun Kollu
RENK : HAKİ
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Kısa bir süre sonra Stoklarımız yenilenecektir. Aşağıdaki TRENDYOL Linkine tıklayarak Ürünü Favorilere eklerseniz , Stoklar yenilendiğinde TRENDYOL size bilgi verecektir.
Tükenmiştir
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza

POLYESTER UZUN KOLLU ASKERİ TİŞÖRT HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN POLYESTER ASKERİ TİŞÖRT ?

Pamuklu Tişörtler aktivite sırasında oluşan teri sünger gibi emerek ıslak kalırlar ve akabinde ısınız vucudunuzdan uzaklaşarak üşüme hissine yol açar. Rüzgarlı ve soğuk havalarda bu etki daha da fazla görülür ve oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Polyester Spor Tişörtler ise durum farklıdır. Polyester yapısı gereği oluşan teri kumaşın dış yüzeyine transfer ederek vucudunuzdan uzaklaştırır ve kumaşın dış yüzeyine taşınan ter hava ile temas ederek kurur .

Bu sebeple Sporcu Sağlığı için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda Sertifikalı Polyester Kumaşları tecih ettik .

  • HER POLYESTER ASKERİ TİŞÖRT HIZLI KURUR MU?

Hızlı kuruma özelliği temel olarak , oluşan ıslak bölgenin yüzey alanını genişletilerek hava ile temas eden yüzeyin arttırılması sonucu sağlanır . Genel olarak Polyester Kumaşlar pamuklu kumaşlara göre daha hızlı kurusa da , kendi aralarında değerlendirildiklerinde hızlı kuruma performansları ciddi farklılıklar göstermektedir.

Kumaş üretim aşamasında kimyasal yollarla kazandırılan hızlı kuruma özelliği , belli sayıda yıkama döngüsünden sonra bu özelliğini kaybeder.

Kanallı bir kesit oluşturularak ( “W” kesit gibi ) üretilen polyester ipliklerde ; “W” şeklindeki kanallardan su mollekülleri kayarak daha geniş bir yüzeye yayılması doğal şekilde sağlandığından “hızlı kuruma” özelliği sonsuz yıkama sürdürülebilir olacaktır.
Sonsuz yıkama döngüsünde hızlı kuruma özelliğine sahip olması ve normal polyester spor tişörtlere göre daha iyi performans göstermesi için , için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda kanallı kesite sahip ipliklerden üretilmiş polyester kumaşlar kullanılmıştır

  • POLYESTER ASKERİ TİŞÖRTLER KOKU YAPAR MI?

Hem Polyester Tişörtler hem de pamuklu tişörtler üzerinde ter uzun süre yıkanmadan kalırsa belli bir süre sonra bakterilerden kaynaklı koku problemi yaşanır. Günümüzde polyester kumaşlarda koku yapma probleminin önüne geçilebilinmektedir ve bu uygulama 2 şekilde yapılır :
1- Kumaş üretim aşamasında
2- İplik Üretim aşamasında

Kumaş üretim aşamasında kazandırılan bu özellik hızlı kuruma özelliğinde olduğu gibi belli bir yıkama döngüsü boyunca geçerli olacaktır. İplik üretim aşamasında bu özellik kazandırıldığında etkenlik kalıcıdır, yıkanma ve aşınmadan etkilenmez.

Sivugin Taktikal Askeri Tişört koleksiyonunun kumaşlarında kullanılan ipliklere ; iplik üretim aşamasında antibakteriyel özellik kazandırıldığı için sonsuz yıkama döngüsüne sahiptir. Üretim aşamasında antibakteriyel testleri yapılmış ve ayrıca İnsan sağlığına zararı olmadığı tarafsız uzmanlarca Oeko-Tex 100 class 1 belgesi ile onaylanmıştır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Uzun Kollu Outdoor Taktikal Askeri Tişört modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.